AktualnościWydarzenia

Wywiad z Antoniną Krzysztoń – Walentynki 2016 w Dobrym Miejscu

Wywiad z Antoniną Krzysztoń w jej prywatnym mieszkaniu w
związku z koncertami, które odbyły się w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce www.dobremiejsce.org przy ul. Dewajtis 3 na
Auli bł.ks.J.Popiełuszki z okazji wspomnienia św. Walentego (Walentynki), przeprowadzony przez TV REPUBLIKA telewizjarepublika.pl

Antonina Krzysztoń „Dziękuję za miłość” – zagrała koncert z zespołem w składzie: Marcin Majerczyk – gitara; Marcin Lamch – kontrabas i José Manuel Albán Juárez „Manolo”- perkusja, instrumenty perkusyjne, prezentując zarówno nowy jak i przekrojowy repertuar, ale przede wszystkim utwory o miłości.Nie słucha Madonny i nie pochwala Nergala.
Bo Antoninę Krzysztoń interesuje wypełnianie dźwiękami leju po popkulturowej bombie.

Na scenie Dobrego Miejsca wystąpiła już dziewięć razy, pierwszy raz pojawiła się na Dzień Kobiet 8 marca A.D. 2009.

W sobotę i niedzielę 13-14 lutego A.D. 2016 w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” na warszawskich Bielanach, przy wypełnionej do ostatniego miejsca łącznie z balkonami Auli im. bł. ks. J. Popiełuszko, wystąpiła mistyczna pieśniarka Antonina Krzysztoń z zespołem w składzie: Marcin Majerczyk – gitara; Marcin Lamch – kontrabas i José Manuel Albán Juárez „Manolo”- perkusja, instrumenty perkusyjne.
W radosnej i rodzinnej niemalże atmosferze po koncercie, można było poprosić o bezcenny autograf Antoniny oraz co może wartościowsze zamienić na żywo kilka słów.

13-14 lutego A.D.2016. Tekst Marcin Królak / DOBRE MIEJSCE